Stycznik ESB25-31N-01, 25A (AC-1/AC-7a), 9A (AC-3), 24V AC/DC, 3NO/1NC
Brutto
1SAE231111R0131
11 szt.
Pobierz dane techniczne
ESB25,,N stycznik instalacyjny przeznaczony do łączenia obciążeń w zakresie do 25A, może być sterowany napięciem AC lub DC, Stycznik do stosowania w aplikacjach domowych oraz przemysłowych, Zalety: Cicha praca, małe zużycie energii, zintegrowana ochrona przeciążeniowa, dostępne różne kombinacje styków oraz akcesoria,
11 szt.
Wielkość w modułach
2
Liczba biegunów/faz
4
Stopień ochrony
IP20
Konfiguracja styków
3NO+1NC
Napięcie sterowania
24V AC/DC
Prąd AC1
25A
Prąd AC3
9A