PSR37-600-70 softstart 18,5kW przy 400V
Brutto
Obecnie brak na stanie
1SFA896110R7000
Pobierz dane techniczne
Softstart PSR37-600-70 / 18,5kW przy 400V, pozwala w łatwy sposób zoptymalizować prąd rozruchowy pod kątem obciążenia, zastosowania oraz wielkości silnika. Znamionowe napięcie robocze maks. Ue=600V, znamionowe sterownicze napięcie zasilania Us=100,..240V AC,.
Liczba biegunów/faz
3
Stopień ochrony
IP10
Prąd znamionowy
37A
Moc znamionowa (400V)
18,5kW
Napięcie sterowania
100...240V AC,
Klasa wyzwalania
10
Zaciski
śrubowe
Przekrój przewodów sztywnych
1x 6 ... 35 mm²